Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексНачалоГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

Качи изображение

 

 10 най-луди неща, които сте правили

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
RoNsss

RoNsss


Брой мнения : 2
Points : 6
Reputation : 0
Join date : 03.06.2009

10 най-луди неща, които сте правили Empty
ПисанеЗаглавие: 10 най-луди неща, които сте правили   10 най-луди неща, които сте правили Icon_minitimeНед Юни 07, 2009 3:42 am

Кои са 10 най- луди неща, които сте правили?
1.Спане в гората в спален чувал с още едно момиче ( в отделни чували), вкарвайки баба ми в ужас, която в 3 през нощта е прочела бележката на леглото ми, че отивам да гледам изгрева
2.Бягство от вкъщи в 1 през нощта, срещайки се с непознат в травеститски клуб. Край: благополучен, като изключим факта,че бележката(с подробно описание на местонахождението ми), която бях оставила на нашите, ако случайно се събудят, попадна в класната ми) Оказа се разбрана жена и слава на Бог
3.Множество измъквания от вкъщи на село, последното от които с десетократно по- голям риск, тъй като с дядо ми спяхме в една стая, в съседната-баба.Връщайки се в 3.30 дядо вече ме търсеше и то от 15 мин, а аз си събух дънките и казах,че просто се разхождам по двора, заради безсъние.Хепи енд
4.Изминаване на 35 км с една приятелка в най голямото слънце по междуселско шосе,с ясното съзнание, че трябва да се приберем до 21ч. ,целейки да стигнем до пещера, до която така и не стигнахме, но връщайки се,се загубихме в една гора и 2 часа се лутахме в тъмницата и..happy end все пак
5.На една нова година бях на купон, който преждевременно свърши в 2 и вместо да се върна вкъщи, отидох сама на центъра, после изминах цялата Морска, върнах се по плажа, стигнах до вълнолома и там посрещнах зазоряването.Прибрах се в 10 сутринта на другия ден,заспах,събудих се в 12 без нещо, а в 12. 30 ми беше влакът за Търново.Такси,билет,в последния момент хванах влака, че даже ми останаха пари и за кафе
6.От Иванча до Обединение сама през поляната една вечер,дъълго време се застоях на един хълм в зяпане на залеза, поради което се връщах по тъмно, възхищавайки се и същевременно потрепервайки от воя на чакалите, които все пак не бяха близо до мен. ....докато един от тях не изви на 7 8 метра от мен и...доста бързо се озовах в Иванча
7.Бяхме на плажа с компания, аз видях в далечината един самотник на брега , който не знам защо реших, че ще се самоубива. На пук на факта, че 100 на 100 беше или пиян, или дрогиран,отидох при него, за да го спасявам от евентуално удавяне ХАХАХА! Оказа се че бил freestyler и си рапитал човекът на спокойствие на брега. Е, интересно начало за връзка- връзка която се разви след месец, но в София и за един ден (ден не по- малко луд)
8.При един от походите в Рила тръгнахме в лошо време и попаднахме вътре в градоносен облак.Вятърът ни накланяше встрани, беше по-силен от нас и адски усилия ни костваше да му се съпротивляваме.И тогава влязохме във въпросния облак, и...все едно някой те обстрелва с хиляди заострени топчета в секунда и то със силата на вятъра
9.Странстванията с майка ми в Странджа и по Черноморието, множество загубвания, лутания, спане къде ли не под открито небе...
10.С компания в Търново се навряхме в една дупка под жп линията и...мина влак, всичко се затресе и беше хиипер яко
11.Проучване на подземията в старото ми даскало с фр, провирайки се през хиляди паяжини и кво ли не, в тъсене на тунел, свързващ училищните бункери с други в района
12.Обир на една изоставена вила във Варна, построявайки собственоръчно стълба от тухли с цел да се добера до таванската стая, от където имаше достъп до високите клони на великолена сочна череша. Обект на обира беше черешата ест
13.Запознах се с едно момче в една маршрутка, на другия ден излязохме, по едно време ни стана адски студено( газехме в сняг до колене), видяхме една врата, на която пишеше "It`s open" и аз викам да почукаме. Чукнахме, отвориха ни и като ни видяха умрели от студ, ни казаха да влезем.Но вътре...не беше нито кафе, нито кръчма.Беше просто квартирата на двама вечни студенти, които си живееха там.Разположихме се при тях на леглото им, пихме бира, лафихме, другарчето ми се понапи, как сме се прибирали не е истина
14. Още толкова луди неща и два пъти по толкова луди за околните и вече не толкова луди за мен.Нали се сещате- към адреналина се привиква, ставаш зависим, увеличаваш дозата Сещам се за много още, но...Вие сте на ход! Smile))
Върнете се в началото Go down
kras79

kras79


Брой мнения : 314
Points : 947
Reputation : 6
Join date : 29.05.2009
Age : 45
Местожителство : Велико Търново

10 най-луди неща, които сте правили Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10 най-луди неща, които сте правили   10 най-луди неща, които сте правили Icon_minitimeСря Юни 10, 2009 10:39 pm

ами 12 часа съм пред компа и нищо друго
Върнете се в началото Go down
 
10 най-луди неща, които сте правили
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Анелия и Илиян - Две Неща (CD-RIP)
» Анелия и Илиян - Две Неща (CD-RIP)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Развлечения :: Лаф,дискусии-
Идете на: